PREDAVANJE mag. NASTJE MULEJ

NAREDIMO TURNIŠČE ŠE BOLJŠE!

PREDAVANJE mag. NASTJE MULEJ, EDINE LICENCIRANE TRENERKE DE BONOVIH ORODIJ RAZMIŠLJANJA V SLOVENIJI.

Vabljeni na srečanje, kjer bomo skupaj  razmišljali, kako bi lahko izboljšali naše prireditve, dogodke in srečanja za prihodnjih 12 mesecev.

Popravimo, kar nas moti! Izboljšajmo, kar je samo dovolj dobro! Prenovimo, kar je zastarelo! Izmislimo si nekaj čisto novega!

Potrebujemo vas in vaše predloge. Za pozitivni duh občine! Za zadovoljne vaščane! Za veselo prihodnost!

Udeležite se predavanja mag. Nastje Mulej, ki bo 20. 3. 2017 ob 17. uri v občinski dvorani. Vljudno vabljeni vsi, ki si želite napredka v osebnostnem razvoju, tiste, ki ste pripravljeni na novosti, da skupaj ustvarimo nekaj povsem novega, pozitivnega za nas in našo občino.

Županja Občine Turnišče

mag. Vesna Jerala Zver l.r.