Obvestilo Vinogradniško-sadjarskega društva Turnišče

Datum: 18 .5. 2017

 

 

O B V E S T I L O

Vinogradniško-sadjarsko društvo Turnišče obvešča vse svoje člane ter občane Občine Turnišče, da bomo v petek dne 26. maja 2017 s pričetkom ob 17,00 uri  organizirali prikaz pletja vinske trte s kratkim predavanjem na temo spomladanske pozebe. Prikaz pletja bo potekal v vinogradu družine Dominko Marjana  v Lendavskih goricah. Demonstrator prikaza pletja vinske trte s kratkim predavanjem bo g. Roman Štabuc iz KGZ Maribor.

Pot do vinograda družine Dominko: v Dolgi vasi pri trgovini Mercator zavijete v smeri nekdanje opekarne ter nadaljujete do konca te poti. V križišču zavijete v smeri stolpa Vinarium ter nato prvo pot desno pred križem v ulico in do konca te ulice, kjer se nahaja vinograd Družine Dominko. V primeru, da poti ne boste našli prosimo, da pokličete predsednika društva na tel. 040/622-661 (Borut).

Vljudno vabljeni na prikaz pletja vinske trte.

 

Upravni odbor VSD Turnišče

Bookmark the permalink.